Oferta Co dla Ciebie mamy

Orime Group

Orime jest grupą mającą w swoim portfolio prężnie rozwijające się marki, dostarczające różnorodne usługi dla biznesu. Orime Group zajmuje się szeroko pojętym pośrednictwem w handlu krajowym i międzynarodowym. Angażuje się między innymi w sprzedaż materiałów kopalnych, komponentów i półproduktów wykorzystywanych w przemyśle ciężkim. Firma obsługuje klientów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Naszymi kontrahentami są małe i średnie przedsiębiorstwa a także koncerny.

Orime Bhp

Zgodnie z polskim prawem, w każdym przedsiębiorstwie co najmniej jedna osoba musi zostać wyznaczona do udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Organizujemy kursy pierwszej pomocy, BHP i przeciwpożarowe. Szkolimy także spawaczy, zgodnie z normami nauczania obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej. Oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie bezpieczeństwa pracy i pożarowego. Nasza kadra złożona jest ze specjalistów w dziedzinie ratownictwa medycznego, pożarnictwa i elektryki. Mimo wysokiej jakości usług, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu atrakcyjne ceny.

Orime Finanse

Dla zapewnienia większego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, oferujemy Państwu możliwość korzystania z szerokiej oferty rożnego rodzaju usług finansowych i ubezpieczeniowych. Dzięki temu rozwiązaniu macie Państwo możliwość skorzystania z oferty banków, instytucji finansujących jak również firm ubezpieczeniowych.

Orime Nowe Spółki

Głównym polem działalności firmy jest sprzedaż nowych spółek. W ofercie znajdziecie Państwo również obsługę księgowo-rozliczeniową i kadrowo-płacową przedsiębiorstw, a także usługę wirtualnego biura. Spółki oddawane w ręce klienta nie posiadają historii działalności, ale są przygotowane do jej podjęcia. Proponujemy również ich kompleksową obsługę posprzedażową. Gwarantujemy wysoką jakość usług w połączeniu z konkurencyjnością cen.

Orime Constructions

Orime Constructions to firma ogólnobudowlana. Specjalizuje się ona w usłudze profesjonalnego montażu i demontażu rusztowań. Ponadto świadczy również usługi w zakresie wynajmu rusztowań.

Kontakt z nami

Zachęcamy do zadawania pytań. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do przesyłania ofert. W sprawach naszych usług, prosimy kontaktować się telefonicznie lub za pomocą formularza. Szczegółową ofertę możecie Państwo znaleźć również na stronach poszczególnych marek Orime.